O Gatewatcher

Gatewatcher jest jednym z liderów rynku rozwiązań cyberbezpieczeństwa, specjalizującym się w zaawansowanym wykrywaniu zagrożeń, w tym Network Detection and Response (NDR) i Cyber Threats Intelligence (CTI).

Gatewatcher chroni sieci dużych firm i instytucji publicznych od 2015 roku. Nasze rozwiązania NDR i CTI łączą sztuczną inteligencję z dynamiczną analityką, aby zapewnić 360-stopniowy widok cyberzagrożeń w czasie rzeczywistym dla całej sieci, zarówno lokalnej jak i w chmurze.

Nasza misja

Gatewatcher w skrócie

Technologiczny lider na rynku Europejskich dostawców rozwiązań cyberbezpieczeństwa. Od 2015 roku chroni krytyczne sieci największych firm i instytucji publicznych w Europie.

Nasze rozwiązanie zapewnia natychmiastowy wgląd w infrastrukturę IT, nie wpływając na działanie środowiska produkcyjnego. Łącząc wyjątkowe podejście i szereg technologii ze sztuczną inteligencją, pozwala zagwarantować optymalną ochronę każdej organizacji, poprzez prosty i zwinny interfejs ułatwia integrację z SOC (Security Operations Center).

Naszą wizją jest oferowanie elastycznego (chmurowego, lokalnego, hybrydowego), innowacyjnego i "łatwego do wdrożenia" (Plugin-and-Detect) narzędzia, bez zakłóceń pracy istniejącej architektury, aby umożliwić zespołom ds. cyberbezpieczeństwa bardziej efektywne ustalanie priorytetów działań naprawczych.

Od samego początku Gatewatcher zawsze angażował się w budowanie i wzmacnianie cyberspołeczności poprzez szereg inicjatyw. Przyczynia się do powstania doskonałej społeczności cyberbezpieczeństwa poprzez pełne zaangażowanie w spójny i wydajny ekosystem dostawców na poziomie krajowym i europejskim pozostaje częścią DNA projektu jego założycieli.

Od 2015 roku... szybki wzrost!

2016

Francja
Francuski Cybersecurity Label

2018

Hexatrust
Członek konsorcjum firm zajmujących się przetwarzaniem w chmurze i cyberbezpieczeństwem

2021

Paris Campus Cyber
Założyciel

Członkostwo w Open XDR

2030

Gatewatcher dołącza na rok do pierwszej klasy francuskiego programu Tech 2030.

2017

Nagroda Specjalna Jury Międzynarodowego Forum Cyberbezpieczeństwa

2019

Zwycięzca French Tech Pass

Trackwatch otrzymuje certyfikat ANSSI (Krajowej Agencji Bezpieczeństwa Systemów Informatycznych).

2022

Gatewatcher pozyskuje 25 milionów euro (Serie A)

Uznany za jednego z reprezentatywnych dostawców w przewodniku rynkowym firmy Gartner z 2022 r. w zakresie Network Detection and Response (NDR)

Kluczowe daty

2015

Stworzenie Gatewatchera

2022

Zebranie funduszy w wysokości 25 mln euro

110

Pracowników

+ 75

Partnerów

100%

Zadowolonych klientów

+75

partnerów na całym świecie

+1200

Chronionych infrastruktur

200 M+

Dziennie skanowanych plików

40 mld

Identyfikowanych incydentów każdego dnia

Firma wielokrotnie nagradzana...

... zakotwiczona w cyberbezpieczeństwiecyberochronie

Założyciel Cyber Campus

Cyber Campus tworzy ekosystem dedykowany cyberbezpieczeństwu, dając możliwość pracy nad interoperacyjnością rozwiązań dla wszystkich jego członków.

Uczestnik ekosystemu OpenXDR od listopada 2021 r.

Inicjatywa Open XDR Platform ma na celu połączenie specjalistycznej wiedzy z zakresu cyberbezpieczeństwa kilku europejskich podmiotów w jedno ujednolicone rozwiązanie. Każdy z członków inicjatywy zapewnia swoją specyficzną technologię (NDR, EDR, XDR ...) w ramach unikalnego interfejsu, w którym administratorzy mogą elastycznie budować ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Wymieniony jako scale-up w radarze francuskich start-upów zajmujących się cyberbezpieczeństwem: Wavestone 2021

W trzeciej edycji swojego raportu radarowego Wavestone wraz z BPI France wymieniają Gatewatcher jako jeden z niewielu francuskich scale-upów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Biura

Europa

Francja
Beneluks
Irlandia
Wielka Brytania

Kraje nordyckie
Region DACH
Europa Środkowa

Afryka północna i środkowa

Maroko

Środkowy wschód
i Lewant

Dubaj

Azja i pacyfik

Singapur